Правила використання сайту

Угода з користувачем
Ця Угода з користувачем (далі – Угода) встановлює умови та правила використання сайту
Компанії Lie Gudzyk Studio® – liegudzyk.com (далі – Сайт), у тому числі: умови використання розміщених на сайті матеріалів, умови відправлення повідомлень з Сайту, розміщення пропозицій щодо покращення якості сервісів.

Загальні умови
Використання Сайту означає, що користувач приймає і зобов'язується дотримуватися всіх нижченаведених умов цієї Угоди. Ця Угода повністю чи в будь-якій її частині може бути змінена власником ресурсу в будь-який час.
Нова редакція Угоди вступає в силу з моменту її опублікування на Сайті.

При використанні Сайту та інформації з Сайту заборонені наступні дії:
  • використовувати автоматизовані програми взаємодії з Сайтом і його сервісами;
  • використовувати Сайт будь-яким способом, який може перешкоджати нормальному функціонуванню Сайту та його сервісів;
  • використовувати посилання на сторінки Сайту або на сам Сайт в спам-розсилках (масова розсилка реклами без згоди одержувача).

Умови використання матеріалів
Сайт містить матеріали, товарні знаки та інші матеріали, у тому числі тексти, фотографії, відеоматеріали, графічні зображення, аудіофайли, що охороняються законом. Усі права на використання змісту сайту, крім випадків, зазначених у змісті опублікованих на Сайті матеріалів, належать фізичній-особі підприємцю Яроченко Я.В. та Lie Gudzyk Studio® & Internal Design®. Користувач може завантажувати з Сайту матеріали тільки для особистого використання.
Дозволено використання інформації засобами масової інформації за умови дотримання умов цієї Угоди а також умов, які передбачені на сторінках, де розміщений контент. При цьому посилання на liegudzyk.com, а для інтернет ЗМІ – гіперпосилання на https:// liegudzyk.com/ обов'язкове. Вся інформація, розміщена на Сайті, включно із графічною, є власністю фізичної-особи підприємця Яроченко Я.В. та Lie Gudzyk Studio® & Internal Design®, якщо прямо не зазначено інше.

Контактна інформація
Якщо у вас виникнуть будь-які запитання щодо нашої Угоди, ви можете звернутись до нас за наступною електронною адресою: info@liegudzyk.com