БРИФ
на створення електронної книги – eBook

БРИФ
на створення електронної книги – eBook

БРИФ (від англ. Вrief – коротка, інструкція, зведення) – найважливіший документ, який у лаконічній формі допомагає визначити ключові моменти передбачуваного замовлення та побажання клієнта.

E-mail
Ваше ім'я та прізвище
Місто та країна проживання?
Номер телефону з месенджером для зв'язку / листування — Viber, WhatsApp або Telegram
В якому з месенджерів вам зручно спілкуватися?
Які послуги вас цікавлять?
Ваш варіант:
Скільки знаків з пробілами міститься в матеріалі / тексті, який необхідно зверстати?
+
Які формати eBook вас цікавлять?
Ваш варіант:
Яку шрифтову пару нам використовувати у верстці?
Ваш варіант:
Якщо ви не знаєте які використовувати шрифти, прикріпіть декілька чітких фотографій розворотів книг, зовнішній вигляд яких вам подобається. Наші дизайнери особливо зрадіють фоткам, які зроблені смартфоном у книгарні. Той же метод і для обкладинки! Такий набір «зразків» значно прискорить процес створення макету як обкладинки, так і книжкового розвороту. Не полінуйтеся, а прогуляйтеся книгарнями. Там ви побачите усі сучасні тренди книжкового дизайну та верстки. Просимо надіслати фото / скріни на електронну пошту info@liegudzyk.com з темою листа: "Зразки для дизайна / верстки". 
При наявності бренд-буку / гайдлайну або опису фірмового стилю просимо надіслати файл(-и) в форматі RAR на електронну пошту info@liegudzyk.com з темою листа: "Зразки для дизайна / верстки + гайдлайн".
Що ви хочете отримати / зверстати?
Ваш варіант:
Крім тексту, які ще елементи повинні бути присутніми у виданні?
Ваш варіант:
Яка кількість формул, графіків, рисунки тощо? Наприклад: Таблиці - 5 шт., Рисунки - 11 шт.
Кольорове рішення eBook / видання:
Ваш варіант:
Додаткова інформація до БРИФУ: напишіть нам все те, про що ми не запитали, але для вас це важливо:
Вкажіть дату дедлайну / здачі роботи:
Який спосіб оплати для вас зручніший?
Швидкість відповіді на ваш запит 2-3 дні, бо цей процес залежить від нашої завантаженості або заглибленості. Якщо ж у вас термінова і авральна ситуація, то після заповнення цього бріфу зателефонуйте або напишіть у Viber, WhatsApp или Telegram, натиснувши на синьо-блакитний "кружечок" у правому нижньому кутку екрану. Телефонний дзвінок або "набат" одного з месенджерів приверне увагу верстальників, що борознять простори Adobe Photoshoр, Corel Draw, Adobe Illustrator & Adobe Indesign.