БРИФ
на редагування, коректуру або
вичитку інформаційного продукту

БРИФ
на редагування, коректуру або
вичитку інформаційного продукту

БРИФ (від англ. Вrief – коротка, інструкція, зведення) – найважливіший документ, який у лаконічній формі допомагає визначити ключові моменти передбачуваного замовлення та побажання клієнта.

E-mail
Name
Номер телефону з месенджером для зв'язку / листування – Viber, WhatsApp або Telegram
В якому з месенджерів вам зручно спілкуватися?
До якого стилю мови відноситься текст / матеріал, який потребує редактури, коректури або вичитки?
Ваш варіант:
Які послуги вас цікавлять?
Ваш варіант:
Якщо ви не знаєте яка "процедура" рекомендована вашому тексту: редактура, коректура чи вичитка, надішліть нам фрагмент тексту (1000 знаків з пробілами), і ми проведемо безкоштовну оцінку. Озвучимо необхідний вид роботи та ії вартість. Просимо надіслати файл на електронну пошту info@liegudzyk.com з темой листа: "Тестовий фрагмент".
На якій мові текст / матеріал, який потребує редактури, коректури або вичитки?
Ваш варіант:
Скільки знаків з пробілами міститься в матеріалі / тексті, що потребує редактури, коректури або вичитки?
+
Процес редактури, коректури або вичитки проводиться в режимі "Рецензування" у Microsoft Word. У файлі реєструються всі внесені виправлення, що дозволяє легко відстежувати зміни, внесені нашими фахівцями або вами. Зручність виправлень у тому, що це пропозиції, які можна переглянути, а потім видалити або застосувати остаточно.
Ви вмієте працювати з текстом в режимі Рецензування у Microsoft Word?
Додаткова інформація до БРИФУ: надайте оцінку (від 0 до 100) свого уміння і навичок роботи з текстом у Microsoft Word. Якщо для вас ЦЕ китайська грамота, то ми знайдемо спосіб надати вам допомогу у редактурі, коректурі або вичитки вашого тексту / рукопису.
0
100
Додаткова інформація до БРИФУ: напишіть нам все те, про що ми не запитали, але для вас це важливо:
Вкажіть дату дедлайну / здачі роботи:
Який спосіб оплати для вас зручніший?
Швидкість відповіді на ваш запит 2-3 дні, бо цей процес залежить від нашої завантаженості або заглибленості. Якщо ж у вас термінова і авральна ситуація, то після заповнення цього брифу зателефонуйте або напишіть у Viber, WhatsApp або Telegram, натиснувши на синьо-блакитний "кружечок" у правому нижньому кутку екрану. Телефонний дзвінок або "набат" одного з месенджерів приверне увагу глибоководників Морфології, Синтаксису і Орфографії, що занурилися у Маріїнську западину Стилістики.