БРИФ
на оформлення книги згідно ДСТУ

БРИФ
на оформлення книги згідно ДСТУ

БРИФ (від англ. Вrief – коротка, інструкція, зведення) – найважливіший документ, який у лаконічній формі допомагає визначити ключові моменти передбачуваного замовлення та побажання клієнта.

E-mail
Ваше ім'я та прізвище
Місто та країна проживання?
Номер телефону з месенджером для зв'язку / листування — Viber, WhatsApp або Telegram
В якому з месенджерів вам зручно спілкуватися?
Якщо ваша книга ще не зверстана, то спочатку необхідно зробити / замовити верстку, а потім реєстрацію, бо остання сторінка оформлюється з урахуванням даних, які стають відомими після верстки, вичитки і корекції. Якщо необхідна верстка, зазначте це у списку послуг.
Які послуги вас цікавлять?
Для оформлення / верстки титулів (1 – 3 стор.), сторінки з вихідними даними (2 – 4 стор.) та сторінки з випускними даними просимо завантажити на файлообмінник зверстану книгу (файл-первинник в InDesign) та надіслати посилання для скачування на електронну пошту info@liegudzyk.com з темою листа: "Первинник". Якщо для вас все вищезазначене – китайська грамота, напишіть нам контактний номер телефону / месенджеру фахівця, який вам верстав книгу. Ми зв'яжемося з ним та обговоримо / вирішимо усі моменти на своїй «пташиній» мові.
Вкажіть дату дедлайну / здачі роботи:
Який спосіб оплати для вас зручніший?
Швидкість відповіді на ваш запит 2-3 дні, бо цей процес залежить від нашої завантаженості або заглибленості. Якщо ж у вас термінова і авральна ситуація, то після заповнення цього бріфу зателефонуйте або напишіть у Viber, WhatsApp или Telegram, натиснувши на синьо-блакитний "кружечок" у правому нижньому кутку екрану. Телефонний дзвінок або "набат" одного з месенджерів приверне увагу верстальників, що борознять простори Індізу або лінгвістів, занурившихся у Орфографію та Стилістику, або менеджерів, зайнятих організаційними процесами.