БРИФ
на оформлення списку літератури

БРИФ
на оформлення списку літератури

БРИФ (від англ. Вrief – коротка, інструкція, зведення) – найважливіший документ, який у лаконічній формі допомагає визначити ключові моменти передбачуваного замовлення та побажання клієнта.

E-mail
Ваше ім`я та прізвище
Місто та країна проживання?
Номер телефону з месенджером для зв`язку / листування — Viber, WhatsApp або Telegram
В якому з месенджерів вам зручно спілкуватися?
Для якого тексту / матеріалу необхідно оформити список літератури?
Ваш варіант:
Якою мовою необхідно оформити список літератури?
Ваш варіант:
Завантажити файл з текстом / роботою і списком літератури, який необхідно оформити:
Завантажити файл з вимогами до оформлення списку літератури:
Процес складання і оформлення списку літератури проводиться в режимі "Рецензування" у Microsoft Word. У файлі реєструються всі внесені виправлення, що дозволяє легко відстежувати зміни, внесені нашими фахівцями або вами. Зручність виправлень у тому, що це пропозиції, які можна переглянути, а потім видалити або застосувати остаточно.
Ви вмієте працювати з текстом в режимі "Рецензування" у Microsoft Word?
Додаткова інформація до БРИФУ: надайте оцінку (від 0 до 100) свого уміння і навичок роботи з текстом у Microsoft Word. Якщо для вас ЦЕ китайська грамота, то ми знайдемо спосіб надати вам допомогу у редактурі, коректурі або вичитки вашого тексту / рукопису.
0
100
Додаткова інформація до БРИФУ: напишіть нам все те, про що ми не запитали, але для вас це важливо:
Вкажіть дату дедлайну / здачі роботи:
Який спосіб оплати для вас зручніший?
Швидкість відповіді на ваш запит 2-3 дні, бо цей процес залежить від нашої завантаженості або заглибленості. Якщо ж у вас термінова і авральна ситуація, то після заповнення цього бріфу зателефонуйте або напишіть у Viber, WhatsApp или Telegram, натиснувши на синьо-блакитний "кружечок" у правому нижньому кутку екрану. Телефонний дзвінок або "набат" одного з месенджерів приверне увагу глибоководників Морфології, Синтаксису і Орфографії, що занурилися у Маріїнську западину Стилістики.