Click to order
Total: 
Замовлення запускається у роботу після оформлення Технічного завдання та сплати послуги.
Ім*я та Прізвище
В якому із мессенджерів вам зручно спілкуватися?
Номер телефону:
Email
Натиснувши на кнопку ви погоджуєтеся на обробку ваших персональних даних та погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності.
Фахівці Lie Gudzyk Design Studio допомагають письменникам, методологам, викладачам, вчителям, кураторам, коучам, бізнес-тренерам, тьюторам чи менторам створити якісну 3D упаковку для більш успішного просування в соціальних мережах і веб-ресурсах книг, журналів, навчальних програм, курсів, тренінгів, майстер-класів, презентацій, інфопродуктів тощо.
Фахівці
Lie Gudzyk Design Studio допомагають письменникам, методологам, викладачам, вчителям, кураторам, коучам, бізнес-тренерам, тьюторам чи менторам створити якісну 3D упаковку для більш успішного просування в соціальних мережах і веб-ресурсах книг, журналів, навчальних програм, курсів, тренінгів, майстер-класів, презентацій, інфопродуктів тощо.
#3dcover, #3dbox
З комерційної точки зору 3D обкладинка в цифровому світі найбільш значущий елемент упаковки, бо є «обличчям» товару в інтернет просторі. Більше того, 3D обкладинка унікальна упаковка електронного інформаційного продукту, що не виставиш на полицю вітрини в фізичному світі, але у "вітрину" інтернет-магазину вона вписується ідеально.
#3dpack, #3dcreen
3D упаковка продукту візуальне "спілкування" і комунікація з клієнтами, замовниками чи підопічними. Якісна і приваблива 3D упаковка не тільки презентує, а й сприяє ефективному просуванню ваших інформаційних продуктів, формує впізнаваність і привабливість в очах покупця.
Сторінка компанії Lie Gudzyk Studio в розробці

Сторінка ще
у розробці

Ми в процесі дизайну і верстки :)
Контакти
+38 093 923 1410
info@liegudzyk.com

Україна, Київ
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності